İçeriğe geç
Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal sosyal medya yönetimi ve reklam yönetimiyle markanızı daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Sosyal medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi sayesinde sunduğunuz hizmeti ya da sattığınız ürünü etkili ve kısa yoldan hedef kitlenize ulaştırabilir, yeni müşteriler edinir, marka bilinirliğinizi ve kârınızı artırırsınız.

Wibisoft olarak sosyal medya yönetimi tarafında sahip olduğumuz tecrübe ile ihtiyaç duyduğunuz sosyal medya stratejisini sizin için hazırlıyor ve uyguluyoruz.

  • Uzmanlık: platformlara özel strateji
  • Deneyim: fuar, etkinlik ve e-ticaret markaları
  • Güvenilirlik: haftalık ve aylık raporlama
Teklif alın
Neler yapıyoruz?

Strateji, içerik, reklam ve rapor tek ekipte.

İçerik planlama

Aylık içerik takvimi, görsel ve metin üretimi.

Hedef kitle belirleme

Demografi, ilgi alanı ve konuma göre hedefleme.

Sosyal medya reklamları

Dikkat çekici görseller ve doğru çağrılarla kampanyalar.

İncele

Topluluk yönetimi

Yorum ve mesajlara hızlı, samimi yanıt.

Sosyal medya görselleri

Platformlara özel, markanıza uygun tasarımlar.

İncele

Analiz ve raporlama

Haftalık ve aylık performans raporları.

Sektörler

Sosyal medya yönetimine en fazla ihtiyaç duyan sektörler

Fuar Sektörü

Fuarların daha geniş kitleye ulaşması, marka bilinirliğinin artması ve potansiyel katılımcıların etkilenmesi için sosyal medya güçlü bir araçtır.

Etkinlik Kuruluşları

Katılımcı sayısını artırmak, marka bilinirliğini güçlendirmek ve katılımcı etkileşimini sağlamak için etkinliklerinizi en iyi şekilde tanıtıyoruz.

E-Ticaret Sektörü

Online varlığınızı güçlendirmek ve satışlarınızı artırmak için hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gıda Sektörü

Marka tanıtımı, müşteri çekme, etkileşim ve müşteri bağlılığıyla rekabet avantajı elde edersiniz.

Nasıl çalışıyoruz

Net bir süreç, öngörülebilir sonuç.

Her projede aynı disiplinle ilerliyoruz; hangi aşamada olduğunuzu her zaman bilirsiniz.

Keşif

Hedeflerinizi ve kitlenizi dinliyoruz.

Strateji

Kapsam, takvim ve ölçütler.

Tasarım

Markanıza özel çalışmalar.

Uygulama

Üretim, kurulum ve testler.

Yayın

Kontrollü yayına alma.

Büyüme

Raporlama ve iyileştirme.

Referanslar

200'den fazla şirketin tercihi.

Türkiye Acil Tıp VakfıAjans Press TeknolojiTG ExpoMaltepe ÜniversitesiNADMEXICCIMat MedyaPetinfo DergiSouvenir Expo TürkiyeExpo DutchSpeakish EnglishPosModSONOcriticBilişim KolejiGüzellik & Bakım İstanbulHeritage Festival HalikarnassosVIA Consulting
Müşteri yorumları

Bizimle çalışanlar ne diyor?

Mükemmel★★★★★Google'da 24 değerlendirme
★★★★★
Web sitesi dönüşüm hizmeti aldık, hali hazırda olan web sitemizi istediğimiz tasarıma ve seviyeye çok kısa süre içerisinde getirdiler ve ayrıca ekip çok ilgili teslim bitti ancak hala yardımcı oluyorlar, çok başarılı ekip herkese tavsiye ederim
Goktug
★★★★★
Hızlı çözümleri ve yönlendirmeleri ile süreci başarılı bir şekilde yürüttük. Teşekkür ederim.
Afife Özdemir
★★★★★
Wep sitemin yapım aşamasında çok yardımcı oldular bütün ekipe teşekkür etmek isterim
ibrahim Can
★★★★★
Wibisoft ekibine verdikleri hizmetin kalitesinden , hızından ve fiyatından dolayı teşekkür ederim.İhtiyacı olan herkes tercih edebilir.
Kağan Balcı
★★★★★
Kurumsal internet sitesi tasarımımız için görüştük. İhtiyacımız 3 dilde bir siteydi. Uygun olan paketlerinden önerdiler. Kısa bir sürede bize sıfırdan tüm içerikleri ve dil çevirileri ile birlikte hazırladılar ve siteyi yayına aldılar. Tekrar teşekkür ederiz.
Barış Orulluoğlu
★★★★★
Öncelikle hem hızlılar hem de her zaman sorularınıza destek bulabiliyorsunuz her zaman. Sempozyum sitemiz için görüşmüştük. Çok kısa zamanda ihtiyaçlarımızı anlayıp tasarlayıp yayına aldılar. Online bilet uygulaması gibi bir uygulama ile de ziyaretçi yönetimimizi kolaylaştırdılar. Yusuf Bey ve ekibine teşekkür ederiz.
Pınar Oktem
★★★★★
Uzun süren araştırmalar sonucunda Wibisoft ile çalışma kararı aldık. Şirket olarak gösterdikleri ilgiden, isteklerimizi hızlı ve eksiksiz yerine getirmelerinden çok memnun kaldık. Umarım yıllarca birlikte çalışmaya devam ederiz.
Vedat Uluegeci
★★★★★
Web sitesi tasarım sürecimizde her aşamada isteklerimizi yerine getiren ve yardımcı olan Yunus Bey ve Wibisoft ekibine teşekkür ederiz.
Burak Özen
★★★★★
Kurumsal firmamızın web sitesi için wibisoft ile çalıştık. Biraz süre sıkıntımız olduğunu, web sitesinin acil olduğunu belirtmiştik çok kısa sürede istediğimiz ne varsa yaptılar. Çok memnun kaldık. Sonrasında teknik desteği kesmeden hala siteyle ilgili her soruma cevap veriyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim
sinem kara
★★★★★
WordPress konusunda destek almak için birçok ajans denedikten sonra Wibisoft ile sürdürülebilir bir sürece girdik. Aldığımız web sitesi tasarım ve uygulama hizmetinin yanı sıra güncelleme ve bakım hizmetlerinde de kaliteden ödün vermiyorlar. Trendlerin takibi ve web sitesine yansıtılması konusunda her zaman destek oluyorlar. Aynı zamanda fikirlerimizi dinliyor ve ihtiyacımıza uygun çözümler üretiyorlar. Tüm Wibisoft ekibinin emeklerine sağlık.
Meral Geyikçi
★★★★★
Wibisoft, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor. Teknolojik altyapısı ve tecrübeli ekibiyle, müşterilerinin projelerini zamanında ve başarıyla tamamlıyor.
Duygu Özenç · Solis Fuarcılık
★★★★★
Tasarım konusunda, Wibisoft’in yetenekli tasarım ekibi, müşterilerinin markalarına özgün ve etkileyici tasarımlar hazırlayarak onların online varlıklarını güçlendiriyor. Ayrıca, online randevu hizmetleri konusunda da, Wibisoft müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel bir yazılım geliştirerek, müşterilerinin online randevularını yönetmelerine olanak tanıyor.
Barış Kurt · Axis Veteriner Polikliniği
Sık sorulanlar

Sık Sorulan Sorular

1- Sosyal Medya Yönetimi hizmetiniz nedir ve neden ihtiyaç duymalıyım?

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimiz, hedef kitlenize etkili ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı, marka bilinirliğinizi artırmanızı ve yeni müşteriler edinmenizi sağlar. Sosyal medya kanalları, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak, müşteri ilişkilerini geliştirmek ve kar elde etmek için güçlü bir platform sağlar. Wibisoft olarak, sosyal medya stratejilerinizi belirlemek, içerik oluşturmak, yayınlamak ve etkileşimi artırmak için tecrübemizi kullanarak size özel çözümler sunarız.

2- Sosyal Medya Yönetimi hizmetinizin avantajları nelerdir?
Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizin birçok avantajı bulunmaktadır. İşte bazıları:

Hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşarak yeni müşteriler edinme şansınızı artırır. Sosyal medya kanalları aracılığıyla marka bilinirliğinizi artırır ve markanızın görünürlüğünü yükseltir. Müşteri ilişkilerini güçlendirir ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmanıza yardımcı olur. Hızlı geri dönüş ve etkileşim sağlayarak müşteri memnuniyetini artırır.
Pazarlama mesajlarınızı hedef kitlenize doğrudan ileterek satışları artırır. Rekabet analizi ve trendleri takip ederek işletmenizin diğerlerinden öne çıkmasını sağlar.

3- Hangi sosyal medya platformlarına yönelik hizmet sunuyorsunuz?

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimiz, çeşitli sosyal medya platformlarına yöneliktir. Popüler platformlar arasında Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube gibi kanalları kapsar. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre en uygun platformları belirleyerek stratejinizi oluştururuz.

4- Sosyal Medya Yönetimi hizmetinizi nasıl başlatabilirim?

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizi başlatmak için, bize ulaşabilir veya ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde anlatan bir talep gönderebilirsiniz. Profesyonel ekip olarak, işletmenizin hedeflerini, hedef kitlenizi ve marka kimliğinizi anlamak için bir analiz yaparız. Buna dayanarak, size özel bir sosyal medya stratejisi ve planı oluştururuz. İçerik oluşturma, yayınlama, etkileşimi artırma ve analiz gibi adımları takip ederek sosyal medya yönetimini gerçekleştiririz.

5- Sosyal Medya Yönetimi hizmetinizin sonuçları ne zaman görülebilir?

Sosyal Medya Yönetimi hizmetinin sonuçları, işletmenizin hedeflerine, sektöre ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. İlk aşamada stratejinin oluşturulması ve içerik yayınlamanın başlamasıyla bazı sonuçlar hemen fark edilebilir. Ancak genellikle daha kapsamlı sonuçları görmek için bir süre geçmesi gerekebilir. Etkileşim oranları, takipçi sayısı, web sitesi trafiği ve satışlar gibi metrikler üzerindeki iyileşmeler zamanla gözlemlenebilir. Sürekli analiz ve optimizasyon ile sosyal medya yönetiminin etkisi artırılabilir.

Bir sonraki projeniz hakkında konuşalım.

İhtiyacınızı dinleyelim, kapsamı ve süreyi netleşmiş bir teklifle dönelim.

Teklif formunu doldurun
WhatsAppBize ulaşın